תה צמחים כדי לנקות את הריאות

הפרעות רבות, גירוי נפוץ חיידקים יכול לגרום לגודש הריאות. לחץ דם גבוה או בעיות לב יכול למלא את הריאות עם נוזל כי הלב שלך לא שואבת כראוי. אלרגיות וזיהום אוויר לגרום צינורות הסימפונות שלך כדי להגדיל את הייצור הרירי. זיהומים בדרכי הנשימה העליונות, כגון ברונכיטיס, מייצרים דלקת, ליחה וריר. אם הריאות שלך צפופות, ייתכן שתיתקל בשיעול, צפצופים והידוק בחזה. יש להתייעץ עם הרופא מיד על אבחון נכון, מאחר שהבעיה עלולה להיות מסכנת חיים, ולקבל את עצתו לפני תחילת הטיפול בצמחי מרפא.

תה צמחים יכול לעזור לנקות את הריאות במספר דרכים. כמה עשבי תיבול יש פעילות expectorant ו יסייע הריאות שלך לשחרר ולגרש את רירי הפרשות גרימת גודש. עשבי תיבול מיקרוביאלית יטפל בכל זיהום הבסיסית גרימת הצטברות רירי. טוניקות הלב עשויות לחזק את קצב הלב ולהפחית את ריאות הנוזלים. בדוק עם מומחה ידע לקבלת ייעוץ על מינון והכנה של תה צמחים כדי לנקות את הריאות.

Elecampane, או Inula helניום, הוא רב שנתי רב עם פרחים צהובים, יליד הים התיכון. צמחי מרפא משתמשים בקני שורש ובשורשים לטיפול בשיעול ובברונכיטיס. המרכיבים הפעילים כוללים ריר, שמן אתרי וקמפור אלקמפאני, שיש לו פעילות אנטיביוטית ופעילה. בספרו משנת 2003, “צמחי מרפא רפואיים: המדע והפרקטיקות של צמחי מרפא”, אומר הרבליסט הקליניסט דיוויד הופמן, כי האלקמפן יעיל בכל פעם שהמטמון הסימפוני מוגזם, כמו ברונכיטיס, אסטמה או אמפיזמה. שמן אתרי מגרה שיעול לגרש ריר וליחה, לנקות את הריאות. אין להשתמש בעשב אם יש לך אלרגיות לצמחים במשפחת אסטר.

עוזרד, או קראטגוס לאביגאטה, הוא שיח קוצני קטן עם גרגרי יער אדומים. יש לו היסטוריה ארוכה של שימוש תרופתי כמו טוניק הלב. פעימות לב חזקות מקטינות את הסיכוי לבניית נוזלים בריאות, כך טוניקות לב כמו עוזרד יכול לעזור לשמור על הריאות שלך ללא גודש רירי. בספרו 2009, “צמחי מרפא של העולם”, הבוטניקאי בן אריק ון וויק והביולוג מייקל ווינק קובעים כי החומרים הפעילים של עוזרד הם פלבנואידים ופרוקינידינים, המעורבים בחיזוק התכווצויות הלב והפחתת הפרעות בקצב הלב. הופמן אומר כי עוזרד משפר את זרימת הלב ואת הגדלת התכווצויות שריר הלב. אין לשלב עוזרד עם תרופות לב אחרות או לחץ דם.

טימין, או תימוס וולגריס, הוא צמח ארומטי המשמש לבישול ולתרופות. מרפאים מסורתיים משתמשים בעלים ובפרחים לטיפול בדלקות בדרכי הנשימה העליונות. טימין מכיל תימול, אנטיביוטיקה חזקה, ו polymethoxyflavones ו terpenes, אשר יש תכונות אנטי דלקתיות אנטי tussive. בספרם 2000, “בית המרקחת הצמחי”, ד”ר לינדה ב. וויט, מומחה צמחי מרפא סטיבן פוסטר, ממליצים על תה טימין כצמח חיידק ו אנטיבקטריאלי לגודש הסימפונות. הופמן ממליץ גם על גודש עקב אסתמה ושיעול. אין להשתמש בו אם את בהריון.

פעולות צמחים

טַיוּן

עוּזרָד

קוֹרָנִית