משחקים לילדים באמצעות כדורי התעמלות

גדול, מתנפחים כדורי התעמלות הם אובייקטים צדדי מתאים במיוחד לילדים משועמם עם פעילות גופנית שגרתית. על פי “בעל כדור: יציבות משחקי כדור” על ידי ג ‘ון בליי, Ph.D., במקום ללמד ילדים תרגילים למבוגרים על תרגיל או כדור יציבות, לעודד את הילדים להשתתף באופן פעיל במשחקים מוכווני נוער עם הכדור. ילדים יכולים לחזק את הזרועות, הכתפיים, הבטן והרגליים עם כדורי התעמלות. ארגן משחקים מרובי משתתפים כדי לשפר את הכושר הגופני של הילד.

משחקי תג

לספק לכל ילד כדור מימוש. המועצה האמריקאית על פעילות גופנית ממליצה לאנשים מתחת לגיל 4 מטרים 6 אינץ ‘להשתמש בכדור אימונים 12 אינץ’, בעוד אלה בין 4 מטר 6 ו 5 רגל 7 להשתמש 18-1-22 אינץ ‘כדור לממש. בחר ילד שיהיה “זה”. כל הילדים, כולל “זה”, צריך לשבת על הכדור שלהם לנוע ברחבי החדר על ידי גלגול הכדור קדימה באמצעות רגליהם. מטרת המשחק היא להתחמק “זה” ולהיות האדם האחרון שנותר שאינו מתויג. אם “זה” תגים לך, אתה הופך “זה” גם כן.

משחקי שותפים

יש זוג ילדים למעלה לשבת מאחור עם אחד מחזיק כדור מימוש. אחד עם הכדור חייב לפנות ימינה להעביר את הכדור לממש את השותף שלה, ואז פונים שמאלה כדי לקבל את הכדור בחזרה כדי להשלים סיבוב אחד. השותפים להשלים 20 או 30 סיבובים לנצח המהיר. עבור משחק שותף נוסף, לחלק שחקנים לתוך צוותים של שני ולספק לכל קבוצה עם כדור פעילות גופנית. יש זוגות לראות כמה פעמים הם יכולים לבעוט את הכדור הלוך וחזור אחד לשני תוך דקה. השותפים עם עובר רצוף ביותר לנצח.

ממסר משחקים

מחלקים שחקנים לצוותים של שלושה ומספקים לכל קבוצה כדור אחד. סמן מסלול מרובע ממסר כי הוא 10 מטרים על פני שימוש קונוסים ובחר קונוס ההתחלה של המשחק. החל על קונוס ההתחלה, יש את השחקנים הראשונים של כל צוות לגלגל את הכדור לממש את הידיים פעם אחת סביב קונוסים מרובעים. כאשר הם חוזרים חרוט מתחיל, הם חייבים להעביר את הכדור לחברו לקבוצה. חברי הצוות מתחלפים על הגלגלים את הכדור סביב הקונוסים. הקבוצה הראשונה כדי להשלים 24 הקפות סביב קונוסים מנצח. במקום לגלגל את זה, הילדים יכולים לזלול או לבעוט את הכדור שלהם, יותר מדי.

חם תפוחי אדמה משחקים

שאל את הילדים לעמוד במעגל ויש להם ילד אחד להישאר מחוץ למעגל כדי לשלוט על המוסיקה. בעוד המוסיקה משחקת, ילדים מעבירים כדור אימונים מסביב למעגל לאדם שמאלה. השחקן השולט על המוסיקה מפסיק אותו באופן אקראי. מי שמחזיק את כדור ההתעמלות כשהמוזיקה מפסיקה. יש להתחיל את המוסיקה שוב הילדים ממשיכים לשחק עד שרק ילד אחד נשאר. גרסה אחרת היא לגרום לילדים להשליך באופן אקראי את כדור ההתעמלות לשחקן אחר במעגל ובמקביל לומר את שמו של אותו אדם. השחקן מחזיק את הכדור כאשר המוזיקה מפסיקה.