כמה קלוריות צריך פעוט ביום?

ברגע שהילד מגיע לשלב הפעוט אין לך יותר שליטה בדיוק כמה הוא אוכל. ברגע שהם יכולים להאכיל את עצמם, זה קשה יותר למדוד בדיוק מה קורה בפה. עם כמה הנחיות, אתה יכול הממוצע כמה קלוריות הפעוט שלך צריך לאכול ביום.

גוֹבַה

בניגוד להנחיות לתינוקות, הכלל לחישוב קלוריות לפעוטות הוא להשתמש בגובה הילד, לא במשקל. על פי BabyCenter, אתה יכול לחשב אומדן קלוריות היומי עבור הפעוט שלך על ידי לקיחת גובה שלו או שלה אינץ ‘והכפלת אותו על ידי 40. עם נוסחה זו, פעוט 30 אינץ’ גבוה צריך 1200 קלוריות ביום.

צריכת נוזלים

שימוש הן מיץ חלב החישובים של האקדמיה האמריקאית של ילדים, או AAP, הילד שלך צריך רק לצרוך סביב 300 עד 455 קלוריות מחלב ו 60 עד 90 קלוריות מ מיץ ליום. בקצה העליון, זה מסתכם 545 קלוריות ביום מנוזלים. האכלת הילד שלך נוזלי יותר מדי יגרום לו או שלה לאבד את הרעב שלה לארוחות.

צריכת מזון

ה- AAP קובע כי פעוטות צריכים לאכול בממוצע 550 עד 950 קלוריות ממזון שאינו נוזלי ליום. מספר זה אמור להיות מחולק בין שלוש ארוחות ושתי חטיפים מדי יום. בריא חטיף הבחירות כוללות crackers דגנים מלאים, פרוסות דקות של גבינה ופרוסות דקות של פירות.

שיקולים

זכור כי כל ילד שונה ויש לו צרכים שונים. התייעץ עם הרופא של הילד שלך לפני ביצוע שינויים תזונתיים דרסטיים. כמו כן, מומלץ לך לחלץ מזון חדש שלושה ימים בנפרד כדי לצפות בכל תגובות אלרגיות אפשריות.