כמה משקל אתה יכול להפסיד לפני הגוף שלך מתחיל לסגור?

אין נוסחה להגדיר יכול להעריך כמה משקל אתה יכול להפסיד לפני הגוף שלך מתחיל לכבות, אבל יש דרכים להגיד אם אתה הולך לכיוון זה. סימני סכנה לצמוח בהדרגה, כמו גם הגוף מקופח ביותר מבחינה תזונת ותת משקל לא ייסגר בבת אחת. הרעב במקום זה קורה בשלבים, כאשר השלב הסופי הוא מוות.

מוות הוא התוצאה הסופית של שלילת הגוף שלך של חומרים מזינים זה צריך לתפקד. זה כיבוי מוחלט של הגוף אינו בא אחרי כל כמות מסוימת של ירידה במשקל, למרות האנציקלופדיה מציין שאתה יכול לאבד עד 50 אחוז ממשקל הגוף שלך במהלך תהליך הרעב לפני שאתה מת. אם הגוף שלך קיבל שום חומרים מזינים לחלוטין נכנס למצב של רעב מוחלט, אתה יכול לצפות הגוף שלך לכבות בתוך 8 עד 12 שבועות.

שמירה על משקל בריא מסייע לשמור על תפקוד הגוף שלך ברמה אופטימלית. משקל בריא שלך מבוסס על השוואה של הגובה שלך למשקל שלך כדי להעריך את מסת הגוף שלך מדד, או BMI. משקולות בריאים הם אלה עם BMI של 18.5 ל 24.9, בעוד משקל לא בריא הוא משהו מתחת 18.5 אחוזים. משקל לא בריא עבור אדם 5’8 ‘, למשל, יהיה משהו מתחת 122 £. טובלים מתחת למשקל בריא לגובה שלך יכול לבעוט את מגוון התסמינים המעידים על הגוף שלך לא מקבל את החומרים המזינים שהוא צריך ויכול בסופו של דבר נסגר בגלל זה.

שלשול כרונית, אנמיה, חסר החיסון וירידה בכושר המיני הם תסמינים של רעב. הלב, הריאות, איברי הרבייה ואיברים חיוניים אחרים מתחילים גם הם להתכווץ ולהפסיק בהדרגה את תפקודם. השרירים שלך גם להתכווץ, מה שהופך אותך חלש יותר, ואת טמפרטורת הגוף שלך מטבלים, מה שהופך אותך רגיש לקור. אתה מאבד את היכולת להתרכז יכול להיות עצבני. כי הגוף שלך כבר לא לייצר חומצה העיכול, אתה גם לאבד את היכולת שלך לעכל מזון. הבטן שלך או אזורים אחרים בגוף יכול להיות נפוח מן הנוזלים לכודים מתחת לעור. בשלבים האחרונים של רעב, אתה עלול לחוות כאבי שרירים, פעימות לב לא סדירות, עוויתות והזיות.

לפני הסימפטומים של רעב מופיעים, אתה יכול להציג סימפטומים של תת תזונה. תסמינים אלה, כגון אנורקסיה נרבוזה, שכיחים אצל אנשים הסובלים מהפרעות אכילה, ויכולים לשמש סימן אזהרה שהגוף אינו מקבל את החומרים המזינים הדרושים לו. הסימפטומים כוללים סחרחורת, התעלפות, כאבי בטן, עצירות ומחזור וסת לא סדיר או אובדן מוחלט של הווסת. עור יבש, לחץ דם נמוך והתייבשות הם סימפטומים אחרים. הגוף שלך יכול להיות מכוסה בשיער רך, הנקרא lanugo. כמו סימפטומים של רעב, אתה יכול גם לחוות דופק לא סדיר רגישות קיצונית לקור.

מוות

משקל בריא

סימפטומים של רעב

תסמינים של תת תזונה