כמה ימים בשבוע אני צריך לעבוד כדי לבנות שרירים ענקיים?

זה דורש משמעת וסבלנות ללכת בעקבות תוכנית שריר אמון. Workouts הם בדרך כלל ארוך כי אתה צריך להשלים תרגילים רבים עבור קבוצות מרובות. האימונים נועדו לשבור ולפגוע ברקמת השריר. כמו רקמת השריר שלך מרפא, זה גדל בו זמנית. עבור תוכנית האימון שלך להיות יעיל, אתה צריך לתזמן הפעלות כך השרירים יש זמן עבור תקופת ההחלמה.

חשיבותה של מנוחה

השבירה של הרקמה המתרחשת במהלך אימון במשקל במשקל גבוהה היא מה שממריץ את תהליך בניית השריר. בגלל הריפוי תהליך הבנייה מתרחשת במהלך שאר פעמים בין האימון, ימי חופשה חשובים בדיוק כמו האימונים עצמם. זה חיוני כדי לתת את השרירים מספיק זמן כדי להתאושש לחלוטין או שאתה תהיה קשה להגביל את הפיתוח. ללא זמן ההתאוששות, אתה בסופו של דבר לשבור את רקמת השריר שלך שוב במהלך האימון הבא שלך מבלי לאפשר את השרירים לרפא.

מנוחה מתאימה

כמה מנוחה השרירים שלך צריך בין האימונים תלוי בנפח האימונים שלך. מתחילים לא יעשו כמו תרגילים רבים או קבוצות, ולכן השרירים שלהם לא צריך הרבה זמן כמו lifters מתקדמים שעוברים האימונים של נפח גבוה יותר. לדברי כוח והתניה מומחה קית א Cinea, אתה צריך לאפשר את השרירים 48 עד 72 שעות של מנוחה בין workouts.

אימונים בשבוע

כדי לאפשר 48 עד 72 שעות מנוחה, אתה צריך לעבוד השרירים שלך 2-3 ימים בשבוע. אם אתה משלים שלושה אימונים בשבוע, לתזמן את האימונים שלך בימי שני, רביעי ושישי או בימי שלישי, חמישי ושבת. אם תחליט לעבוד יומיים בשבוע, יום שני וחמישי לוח הזמנים או יום שלישי ושישי יום השישי יהיה אידיאלי.

היתרונות של פיצול בתוספת

מי אימונים לבנות שרירים לעתים קרובות לעבוד יותר משלושה ימים בשבוע. אתה יכול לעשות את זה תוך מתן שרירים מספיק מנוחה על ידי פיצול השרירים שלך לאימונים נפרדים. לדוגמה, אתה יכול לעבוד ארבעה ימים בשבוע על ידי התמקדות שרירי הגוף העליון שלך בימי שני וחמישי ואת שרירי הגוף התחתון שלך בימי שלישי ושישי. שגרת כרכים גבוהה יותר כוללת שישה אימונים בשבוע על ידי התמקדות ברגליים ובחזרה בימי שני וחמישי, בחזה ובכתפיים בימי שלישי ושישי, ואת שרירי הזרוע ואת התלת ראשי בימי רביעי ושבת. פיצול השרירים שלך לאימונים נפרדים נותן לך יותר זמן לעבוד כל שריר ועדיין מאפשר להם 72 שעות מנוחה.