כמה חלב של מגנזיה בטוח עבור הקלה מהירה של עצירות קשה?

חלב של מגנזיה, הידועה בשם מגנזיום הידרוקסיד, היא תרופה ללא מרשם הזמינה בצורת נוזלים או טבליות. זה לרוב prescribed כטיפול עצירות חריפה. למרות שזהו טיפול נפוץ, הוא מגיע עם כמה סיכונים אפשריים הקשורים רמות המינון. על פי מידע הלאומי מחלות עיכול מידע Clearinghouse, אתה צריך להגביל את כמות החלב של מגנזיה כי אתה לוקח כדי להפחית את הסיכון של תופעות לוואי כגון אי אזון אלקטרוליטים.

איך זה עובד

חלב מגנזיה הוא משלשל מבוסס מלוחים שיכול לטפל עצירות, כל עוד אין אינדיקציה של חסימת המעי. המלוחים בחלב של מגנזיה פועלים כמו ספוג כאשר הוא פוגע במעי הגס, שואבים מים לתוך האזור כדי לרכך את השרפרף ולהקל על המעבר. נטילת יותר מדי חלב של מגנזיה יכולה לגרום לשלשולים מימיים, ולכן עליך תמיד לעקוב אחר הוראות המינון בקפידה.

להשתמש

מבוגרים צריכים לקחת חלב מגנזיה פעם ביום, ממש לפני השינה, כדי להקל על עצירות חדה. חלב של מגנזיה לוקח כמה שעות כדי להתחיל לעבוד, ולכן לוקח את זה לפני השינה אומר כי סביר להניח יש תנועה המעי הרגיז בבוקר. אם אין לך תנועת מעיים, ייתכן שיהיה עליך להגדיל מעט את המינון שלך במשך כמה ימים עד שתמצא כמות שעובדת.

מִנוּן

מבוגרים צריכים להתחיל לקחת 2 כפות. חלב של מגנזיה פעם ביום. חשוב למדוד את המינון בזהירות כדי למנוע שלשולים. אם 2 כפות. לא עובד, להגדיל את כמות המינון על ידי 1 כפית. לכל מנה עד שתגיע 3 כפות. אין לעבור על 3 כפות. ליום ללא בדיקה עם הרופא.

אזהרות

חלב מגנזיה אינו מתאים לסעד ארוך טווח או חוזרות ונשנות של עצירות. הסיבה לכך היא כי מלוחים בחלב של מגנזיה יכול לגרום להתייבשות וחסר אלקטרוליטים, במיוחד אצל ילדים צעירים וקשישים. בדוק עם הרופא שלך לפני השימוש בחלב של מגנזיה כדי לטפל עצירות, ולהודיע ​​לו אם הסימפטומים שלך לא משתפרים. עצירות מתמדת יכולה להיות סימן למצב חמור יותר, כמו חסימת מעיים.