כיצד מחיר הליכון משמש – –

משטר הליכון מספק גישה קלה ויעילה לאימון אירובי גמיש. כאשר אתה מוכן לשדרג, או להחליט כי הגיע הזמן להצטרף לחברים במכון הכושר, אם כי, המכשול הגדול ביותר יכול להיות קביעת הדרך הטובה ביותר למכור את ההליכון שלך. תמחור הליכון הוא לא כמו תמחור מכונית – אתה צריך להסביר כמה גורמים כדי לקבוע מחיר הוגן.

להחליט את מצב הליכון שלך. בדוק את החגורה עבור קצוות מתפוררים ולראות אם יש לו כל עיוות או דמעות. באופן דומה, סקור את האלקטרוניקה (אם יש) לראות מה מצב העבודה. הליכונים כי הם בקושי בשימוש להביא מחיר גבוה יותר מאשר הליכונים עם מאות קילומטרים עליהם. השתמש מונח מוכר כגון “כמו חדש” או “מצב מצוין”, אם או במדויק מתאר את ההליכון שלך, בעת הרישום למכירה.

שים לב לכל התכונות המיוחדות או הרחבות שרכשת כדי לשפר את ההליכון. אם שדרגת לחומר חגורה מסוים או הבטיחה כי שיפוע הסיפון ירד מעל לגובה מסוים, לתכונות אלו יש ערך ויש לכלול אותו במודעה שלך.

בדוק מותגים ידועים. אם ההליכון שלך הוא מותג נחשב היטב עם רקורד עקבי, אתה יכול הפקודה מחיר גבוה יותר כאשר למכור אותו. באופן דומה, אם זה מותג לא ידוע עם בעיות ידועות, לקבוע את המחיר נמוך יותר.

השתמש בכלים מקוונים כדי לעזור לך להגדיר מחיר המכירה הוגן. לדוגמה, eBay מציעה למוכרים את היכולת לחפש במכירות שהושלמו ופעיל כדי לראות מה השוק הנוכחי דורש. באמצעות כלי החיפוש המתקדם, הפעל חיפוש אחר הליכון שלך כדי לראות מה התמחור הנוכחי הוא הליכון המודל שלך.

בדוק עם חנות מוצרי ספורט בשימוש. חנויות כגון לשחק את זה שוב ספורט מתמחים במכירת באיכות טובה, ציוד מעט בשימוש. אמנם אתה לא יכול לקבל ככל ממכירת פרטית, אתה גם לא צריך לדאוג משלוח הליכון שלך.