כיצד לתקן כאב בטן הנגרמת על ידי ליזין

ליזין הוא חומצת אמינו חיונית שפועלת כאבן בניין של חלבון בגוף. ליזין חשוב כי זה עוזר לגוף לספוג סידן ובונה קולגן כדי לקדם רקמות בריאות כגון העור. מזונות המספקים את חומצת האמינו החיוניים כוללים בשר אדום, בשר חזיר, עוף, ביצים, אגוזים וזרעים. צריכת גבוהה של ליזין יכול להתפתח כולסטרול גבוה היווצרות של אבני מרה. הסימפטומים כוללים שלשולים וכאבי בטן.

להגביל את כמות הכולסטרול בתזונה על ידי מעבר למקורות חלבון רזה כגון עוף, הודו וקטניות. רמות כולסטרול גבוהות תורמות כאב בטן.

לחסל שומנים רוויים מן הדיאטה שלך כי הם נמצאים מזונות המכילים ליזין. בחר מקורות של שומנים חד בלתי רוויים ושומנים רב בלתי רוויים כגון שמן זית, דגים ואגוזי מלך.

להגדיל את כמות הסיבים בתזונה שלך על ידי הוספת עוד פירות וירקות. דיאטה עשירה בסיבים משפרת את העיכול ויכולה לעזור עם כאבי בטן.

לשתות הרבה נוזלים כגון מים או מיץ כדי למנוע כאבי בטן. נוזלים מסייעים לחסל כאבי בטן הקשורים ליזין יותר מדי כגון עצירות, נפיחות וגז.

לאכול יותר פירות וירקות המספקים ויטמין C, אשר מסייע להוריד את רמת הכולסטרול ואת הסיכון של כאבי בטן. מקורות של ויטמין C כוללים פירות הדר, ברוקולי, פלפלים אדומים, תותים וירקות כהים עלים.