כיצד למנוע מיליה בפניהם של ילדים

Milia הם קטנים, שפירים לבנבן שפירים שיכולים להתפתח על חלקי גוף שונים אצל אנשים בכל הגילאים. שתי הצורות העיקריות של מצב זה הן המיליה הראשית והמשנית. בעוד שמיליה ראשונית שכיחה מאוד אצל יילודים ומופיעה בעיקר על לחייהם ואפיהם, משנית יכולה להשפיע על ילדים מבוגרים ומבוגרים. אצל תינוקות, המצב יתבהר מעצמו בעוד מספר שבועות ולא ידרוש טיפול, מבטיח MedlinePlus. למרות שזה עשוי להיות בלתי אפשרי למנוע מיליה העיקרית בתינוקות, ההורים עשויים לנסות אמצעים אלה זהירות כדי למזער היווצרות המיליה המשנית על פניהם של ילדים מבוגרים.

לשטוף את הילד & rsquoo; הפנים של פעמיים עד שלוש פעמים ביום עם מים חמים ו cleanser עדין. פאט את הפנים יבש עם מגבת רכה. זה יכול לשמור על הפנים נקי צינורות עור חסומים.

השתמש בקרם לחות קל ונטול שמן, אם אתה משתמש בקרם לחות על פני ילדך & rsquo; s. הימנע משימוש כבד או שמן מבוססי מוצרים פנים, כי הם עלולים לגרום לחסימות העור שעלולות להוביל להיווצרות המיליה, מציע אתר האינטרנט של ד”ר טוב עור.

הגבל את החשיפה של ילדך לקרני שמש אולטרה סגולות שהן בדרך כלל חזקות ביותר בין אמצע הבוקר לשעות אחר הצהריים. או לשמור אותו בבית או להחיל שמן ללא קרם הגנה על פניו לפני שהוא יוצא בחוץ במהלך שעות אלה. הוא צריך גם ללבוש כובע בעוד בחוץ בשמש. חשיפה מוגזמת לשמש עלולה לגרום לנזק לעור, לעיבוי של הדרמיס ולפיתוח אפשרי של הבטן או הציסטות.

הימנעו משימוש בשפתון לחות כדי לחות את השפתיים הצרות של ילדכם. כמה מרכיבים מסוימים בשפתון מוצרים עלולה לגרום למילים להיווצר סביב הפה או באזור השפתיים.

מנע טראומה או שלפוחיות גדולות של הדרמיס על פניו של ילד כדי למזער את התרחשותה של המיליה. אם טראומה קשה בעור, כגון צריבה, משפיעה על תעלות הזיעה, עלולה להתרחש היווצרות המיליה.