כיצד למדוד את עייפות השרירים

ברגע שאתה לא יכול להשלים אחד pushup או עוד אחד למשוך למטה, הגעתם עייפות שרירים. השרירים שלך להגיע עייפות פעם הם לא יכולים עוד חוזה, זה אומר השרירים שלך לא מקבלים יותר אנרגיה מהמזונות אכלת, הגליקוגן מאוחסן בגוף שלך או משומן הגוף שלך. אם תנוח במשך כמה דקות, תאי השריר שלך יחדשו את האנרגיה שלהם, כך שתוכל לחזק את השרירים שלך כדי לעשות יותר דחיפות או לרוץ יותר. השתמש במבחני אימון סטנדרטיים כדי למדוד את עייפות השרירים.

רשום את הבדיקה, התאריך, השעה והתוצאות. השתמש בנתונים אלה כדי לבצע בדיקה נוספת כל ארבעה עד שישה שבועות, ניתן להשתמש בתוצאות כדי לנתח את היעילות של תוכנית ההדרכה שלך ולמדוד שיפורים בביצועים.

בצע בדיקה pushup, מדידת הגוף העליון שלך עייפות סיבולת שרירים, על פי המועצה האמריקאית על תרגיל. שים אובייקט קטן, בלתי מקביל ישירות מתחת למרכז החזה שלך, האובייקט צריך להיות בערך בגובה האגרוף הקמוץ שלך הנח על הצד הוורוד של כף היד. מניחים את הידיים מעט יותר מאשר הכתפיים שלך ולאזן את המשקל על בהונות. למצוץ את הטבור לכיוון עמוד השדרה שלך כדי לשמור על קו ישר בין הראש לרגליך. הנמך את הגוף עד החזה נוגע האובייקט ואז לדחוף בחזרה, לעשות כמו חזרות רבות ככל האפשר באמצעות טופס נכון ונחה רק במצב למעלה. רשמו את המספר הכולל של pushsup אתה יכול לעשות עד עייפות שרירים, שבו אתה כבר לא יכול להשלים את הדחיפה הנכונה.

בצע איזומטרי chinup, נפוץ יותר המכונה הזרוע להגמיש תלוי על ידי חיל הנחתים של ארצות הברית, בדיקה זו מודדת כמה זמן אתה יכול לשמור על התכווצות שרירים במקום השלמת pullup קבוע. השתמש שרפרף כדי למקם את הגוף מתחת לסרגל pullup עם הידיים מעט צר יותר מאשר את הכתפיים ואת כפות הידיים מולך, במקום יד שנייה מולך או יש לך חבר להתחיל את הטיימר פעם הסנטר שלך הוא מעל הבר ואתה באמצעות כוח השרירים שלך כדי לשמור על המיקום. עצור את הטיימר פעם אחת את הזרועות שלך ישר לחלוטין, להקליט את הזמן שלך, זה מדד של עייפות שרירים אנאירובית שלך או היכולת שלך לחזק את השרירים שלך ללא נוכחות של חמצן.

בצע את התרגילים בימים שונים אם ברצונך להשלים את שתי הבדיקות, השאר לפחות שבוע אחד בין הבדיקות.