כיצד להסיר פגמים מפניך

אף אחד לא אוהב להתעורר ולגלות פגם חדש על פניה. אבל כמעט כולם עושים מדי פעם. כאשר זה קורה לך, לגרום להם להיעלם ברגע ניו יורק עם טכניקות פשוטות פשוטה אקנה- busting. אם Over-the-counter מוצרים לא עובד בשבילך, בקר רופא עור כדי לטפל כראוי acne שלך ​​ולמנוע הצטלקות מ breakouts חוזרים.

לשטוף את הפנים פעמיים ביום, כל יום. אתה לא צריך ניקוי קשה, משהו מתון כי תסיר לכלוך, איפור, שמן ותאי עור מתים צריך לעשות את הטריק. הדבר האחרון שאתה רוצה הוא overdry העור שלך, אשר יכול לגרום עוד פגמים כדי לנבוט.

השתמש בתרופה אקנה החזקה ביותר האפשרית כי הוא עדיין יעיל. חפש מרכיבים כמו חמצן בנזואיל, אשר הורג חיידקי אקנה, או חומצה סליצילית, אשר sloughs את תאי העור המתים מהר יותר, אבל בריכוזים נמוכים בדרך כלל. זה מאפשר לך ליהנות מן ההשפעות שלהם ללא ייבוש העור שלך.

לחות את העור, גם אם זה שמנוני. רק לוודא את moisturizer הוא ללא שמן הנוסחה כך שזה לא יהיה לסתום את הנקבוביות. שמירה על העור שלך hydrated מסייע למנוע טיפולים באקנה מייבשים את העור שלך גרימת קילוף, אדמומיות וגירוי.

קח תרופות מרשם עבור פגמים שלך אם האקנה שלך הוא חמור. רופא העור שלך צריך להיות מסוגל לרשום קרם תרופות או מרשם בעל פה להיפטר האקנה שלך.

יש פגמים גדולים או ציסטות הוסרו או מרוקנים. פגמים גדולים יכולים להצטמצם אם הם לא מטופלים, אז יש רופא העור שלך לנקז אותם, להסיר באופן כירורגי את החומר שבתוכם או להזריק קורטיקוסטרואיד קל בהם כדי לעזור לרפא את הפגמים ולהפחית את הדלקת.