כיצד גמילה מתדון בבית

מתדון הוא צורה סינתטית של הרואין המשמש בעיקר לגמילה משתמשים הרואין. למרבה הצער, היא נושאת סימפטומים הנסיגה שלה כאשר הופסק. הנסיגה מתדון הוא בדרך כלל קשה יותר מאשר הנסיגה ההרואין יכול לקחת עד ארבע פעמים יותר, דו”ח יועצים ב Narconon, תוכנית טיפול זמין בקנדה, ארצות הברית ובריטניה.

להחליט אם אתה הולך לגמרי תרנגול הודו קר להפסיק להשתמש בתרופה לחלוטין או מעדיפים לגמול את עצמך של התרופה בהדרגה. מרפאות מתדון רבות יאפשרו ללקוחות לקחת הביתה כמויות נוספות של התרופה אם הם היו קבועים ונקיים מחומרים אחרים למשך תקופה מסוימת. על 200 מ”ג של מתדון צריך להיות מספיק עבור כל אחד לבצע detox הדרגתית בבית, דוחות לשעבר הרואין משתמש ב Heroin עוזר.

תוכנית לבזבז בין חמישה לשבעה ימים בפנים תוך בהדרגה להפחית את המינון כי אתה לוקח כל יום. היכונו ללכת בלי הרבה שינה ולחוות cramps, שלשולים התקפי הקאות ובחילות. הגוף שלך יהיה להשתוקק מתדון יותר, ולכן עדיף לגייס את עזרתו של חבר או רפואי מקצועי לבקר אותך בבית כדי לנהל את המינון, ולא לשמור את הכל בעצמך.

היכונו על אי הנוחות ידיעה כי אי נוחות פיזית הגרוע ביותר ייגמר תוך יומיים או שלושה אם גמילה ללא ירידה הדרגתית במינון. על פי המכונים הלאומיים לבריאות, נסיגה אופיום אינו מסכן חיים וניתן לעשות זאת לבד או בסיוע של עמית שאינו רפואי או חבר.

מלאי על נוזלים, במיוחד משקאות ספורט שיכולים לעזור לאזן אלקטרוליטים שאבדו על ידי הקאות ושלשולים. רכישת תה צמחים ומשקאות פירות כדי להרגיע ונוחות. שמור על מרקים קל מרקים שימושי כאשר אתה מרגיש כמו לאכול שוב. קרקרים וטוסט יבש גם לרדת היטב לאחר הסימפטומים הנסיגה הראשונית לדעוך.

צור קשר עם תוכנית כגון מכורים אנונימיים כדי לקבל תמיכה מכורים אחרים שעברו את הנסיגה. בעוד התשוקה הגופנית עשויה להיות חזקה במשך כמה ימים, התשוקה הפסיכולוגית תימשך חודשים ואפילו שנים. תמיכה שוטפת, ייעוץ וטיפול נדרשים כדי למנוע הישנות לאחר detoxing בבית.