יחס משקל-משקל בריא לנשים בגיל 18 ומעלה

רוב הנשים הבוגרות בארצות הברית שוקלות יותר ממה שהן צריכות. לפי משרד החקלאות האמריקני הנחיות תזונה עבור אמריקאים 2010, 64 אחוז של נשים בארה”ב הם עודף משקל או שמנים. משקל הגוף האידיאלי שלך תלוי בגובה שלך ואת גודל המסגרת. הנחיות משקל הגוף זמינות כדי לקבוע אם המשקל הנוכחי שלך מתאים לגובה שלך.

מדד מסת הגוף, או BMI, היא שיטה נפוצה כדי לקבוע אם המשקל שלך ביחס לגובה שלך הוא בטווח בריא. כדי להשתמש בנוסחה לחישוב BMI, להכפיל את המשקל ב £ 703, ואז לחלק את המוצר לפי גובה שלך אינץ ‘בריבוע. על פי המכון הלאומי לבריאות הלב והדם, טווח BMI בריא הוא 18.5 ל -24.9. אם אתה בן 20 ומעלה, תוכל להשתמש במחשבון BMI הבוגר הלאומי לבריאות הלב ובדם כדי לקבוע בקלות ובמהירות את ה- BMI.

אם אתה אישה בגיל העשרה צעיר מגיל 20, השתמש המרכזים לבקרת מחלות ומניעת BMI אחוזים מחשבון עבור ילדים ובני נוער כדי לקבוע אם משקל הגוף שלך מתאים לגובה שלך. מחשבון ה- BMI באחוזים עבור ילדים ובני נוער מחשב את ה- BMI ואת אחוז ה- BMI לגיל שלך לעומת בני נוער אחרים בגילך. באמצעות שיטה זו, משקל גוף בריא לגובה שלך תיפול בין 5 ל 85th BMI עבור גיל העמידות.

המכון הלאומי לבריאות הלב והדם מספק גם טבלאות BMI שיסייעו לך לקבוע אם המשקל הנוכחי שלך בריא יחסית לגובה שלך. עם שימוש בהתייחסות זו, משקולות בריאות עבור נשים מבוגרות 5 מטרים גבוה בין 97 ו 123 Ib. משקולות בריאים עבור נשים מבוגרות 5 מטרים, 5 אינץ ‘ו 5 מטרים, 10 אינץ’ הם בין 114 ו 144 Ib. ו 132 ו 167 Ib, בהתאמה.

לדברי Medline פלוס, אם אתה אישה, ההנחיה הבאה היא המתאימה כדי לקבוע אם משקל הגוף הנוכחי שלך הוא בריא מבוסס על הגובה שלך. התחל עם 100 Ib. עבור 5 מטרים הראשונים של הגובה שלך להוסיף 5 Ib. עבור כל סנטימטר מעל 5 מטרים של גובה. הוסף 10 אחוזים למספר זה אם יש לך מסגרת גדולה, לחסר 10 אחוזים ממספר זה אם יש לך מסגרת קטנה. לדוגמה, אם אתה 5 מטר, 3 אינץ ‘, משקל הגוף האידיאלי שלך הוא 115 Ib. עבור מסגרת בינונית, 126.5 Ib. עבור מסגרת גדולה 103.5 עבור מסגרת קטנה.

מדד מסת גוף

בני נוער

טבלאות BMI

משקל לגובה