חלבונים ארוזים

ארוחה תחליפי ארוחה יכולה לעודד בהצלחה ירידה במשקל ובריאות טובה יותר, אבל הם לא תמיד מזינים או מילוי. תערובות רבות לרעוד הם בתוספת חלבון, ויטמינים ומינרלים, אבל תוספי מזון לא תמיד יעיל כמו מתן יתרונות בריאותיים תזונתיים. כאשר אתה עושה שייקים שלך עם כל החומרים הטבעיים, עם זאת, יש לך את הכוח לשלוט בדיוק מה אתה שותה ואיך זה יכול לעזור לך להשיג את המטרות שלך.

אבקות חלבון מבושל שייקים עשויים בדרך כלל מבודדים חלבון שעשוי לבוא ממקורות מי גבינה או צמח כמו סויה, קנבוס, אפונה או אורז. חלבון חלבונים אינם מתוקים באופן טבעי, ולכן תערובות לרעוד מסחריים הם בתוספת סוכר או סוכר מזוקק או תחליף סוכר כדי להפוך אותם טעים. אם אתה עושה את עצמו חלבון shakes, עם זאת, אתה יכול לדלג על זה הוסיף ממתיק ולהשתמש פירות במקום.

זה יכול להיות קשה להכות את כמות החלבון המוצע לנער מסחרי עם גרסה תוצרת בית. ב 30 גרם גרם של אבקת מי גבינה, למשל, אתה מקבל 23 גרם של חלבון רק 110 קלוריות. חלב ויוגורט רגיל יש הרבה פחות חלבון בספל, אבל יוגורט יוונית יכולה להשוות. כוס אחת נטולת שומן יש 130 קלוריות ו 23 גרם חלבון – פלוס, אם אתה בונה את הטלטול עם בסיס יוגורט יוונית, תקבל היתרונות הפרוביוטיות והסידן שלה. אפשרות נוספת היא להשתמש אבקה חלבון מסחרי כבסיס לנער שלך ולהוסיף מגוון של מרכיבים מזון שלם.

כמובן, אם אתה לא צריך כמו חלבון כמו סקופ של הצעות אבקת חלבון, אתה יכול להשתמש בסיסים אחרים לנער שלך, כגון חלב חלב, יוגורט רגיל או חלב מבוססי חלב. מוסיפים מתיקות, תזונה ועובי לנער שלך עם חצי בננה בשלה. אם אתה רוצה להחליף את הארוחה להיות קינוח, תערובת של אבקת קקאו לא ממותק או כף חמאת בוטנים. אם אתה מעדיף לטלטל את הטעם שלך כמו חתיכת פירות, להוסיף קומץ של פירות יער טריים או קפואים. שמור את המוצר הסופי קר על ידי מיזוג של כל החומרים שבחרת עם קומץ קרח כתוש.

אוורטק קליניק אנדוקרינולוג, ד”ר מייקל טאמבר, אמר ל- HeraldNet כי שייק חלבון המשמש כמחליף ארוחה צריך להכיל בין 100 ל -150 קלוריות, לפחות 10 גרם חלבון, לא יותר מ -2 גרם שומן ו”גרגרים “אחדים של סוכר נוסף. בעקביות משתמש שייקים להחליף ארוחות יכול לעשות הבדל גדול. במחקר שנערך במשך שנה אחת ב “סוכרת / מטבוליזם מחקר & ביקורות” בשנת 2010, נבדקים שצרכו חלבונים ארוחה חלבון כחלק דיאטה דלת קלוריות איבדו יותר משקל הגוף ואת מסת השומן מאשר נושאים אשר רק לקצץ קלוריות. לפני שתבצע שינויים רדיקליים לתזונה הנוכחית שלך, עם זאת, לקבל אישור מהרופא שלך.

לנער את הרכב

בסיס חלבון

מרכיבים אחרים

מזעזע כמו ארוחות