חטיפים טובים לאחר האימון לרדת במשקל

ירידה במשקל דורשת ממך לשנות את רמת הפעילות שלך ואת צריכת הקלוריות. פעילות גופנית משתמשת אנרגיה, ולאחר האימון, הגוף שלך צריך לתדלק. מה שאתם אוכלים הוא חיוני להפיל פאונד, עם זאת. אכילת מזונות לא נכון יכול להוסיף קלוריות לתזונה היומית שלך להפריע לירידה במשקל שלך מטרות. לעומת זאת, אכילת חטיפים הנכון יהיה לשפר את האנרגיה שלך, תוך שמירה על התזונה הבריאה שלך. שוחח עם הרופא לפני תחילת תוכנית התרגיל.

פחמימות

המפתח לשמירה על רמת האימון לאחר האימון טמון בחידוש הגליקוגן המאוחסן בשרירים. גליקוגן הוא הדלק המסייע לשמור על שריר הולך. אכילת פחמימות מורכבות היא הדרך העיקרית ליצור גליקוגן יותר, כפי שדווח על ידי אוניברסיטת קולומביה. מזונות לשקול כמו חטיפים לאחר האימון כוללים דגנים מלאים, ירקות עמילניים ופירות. לדוגמה, בר גרנולה או תפוח אדמה אפוי יעזור לחדש את הגליקוגן שאיבדת במהלך התרגיל. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, חטיף שלך צריך להכיל בין 50 ל 200 גרם של פחמימות ו להיות נצרך בתוך שעה לאחר התרגיל.

חֶלְבּוֹן

מזון חטיף האולטימטיבי יהיה גם פחמימות מורכבות וחלבון. חלבון הוא אבן הבניין עבור רקמות, מה שהופך אותו מרכיב הכרחי בבנייה מחדש של השרירים שנפגעו במהלך האימון. למרות שמקור העיקרי של חלבון הוא בשר, מזונות אחרים עשירים בחומר מזין חיוני זה כוללים אגוזים ושעועית. בחירת חטיפים המכילים פחמימות וחלבון ישפר את רמות האנרגיה שלך להזין את הגוף עם החומרים המזינים שהוא צריך להתאושש מאימון. המטרה היא לצרוך לפחות 6 גרם של חלבון חטיף שלך.

שומנים

שומן נחשב לעתים קרובות מיותר בתוכנית אכילה בריאה, אבל האמת היא כי הגוף שלך צריך כמות מסוימת של שומן כדי לשמור על תזונה מאוזנת. בפרט, כאשר אתם אוכלים שומנים במתינות, אתם עוזרים להגדיל את רמות האנרגיה לאחר האימון. שומן משמש גם מנגנון תחבורה עבור חומרים מזינים מסוימים. מזונות המכילים שומנים בריאים כוללים אגוזים, פשתן וכמויות קטנות של דגים, כמו טונה. בזמן שאתה צריך להסתמך על מזונות דלי שומן כבסיס הארוחות שלך, אתה גם צריך לכלול קצת שומן חטיפים שלך, במיוחד אלה נהנו לאחר האימון.

חֲטִיפִים

מזון חטיף האידיאלי שלך יכיל פחמימות מורכבות, חלבון ואפילו קצת שומן. עם זאת, מאז ירידה במשקל היא המטרה, אתה רוצה להגביל את כל הקלוריות הלא הכרחי. לשם כך, שקול ליהנות חלבון שייקים או ברים כי הם נמוכים קלוריות אבל גבוה חומרים מזינים חיוניים הבאים כל אימון. לקבלת וריאציה תוצרת בית, לשלב חצי בננה או קרקר חיטה עם בקבוק של חמאת בוטנים או ליצור משלך משקה, חלב חלבון מי גבינה. תמהיל השביל המכיל זרעים יעזור להגדיל את רמת האנרגיה שלך, כמו כוס יוגורט עם כף גרנולה על גבי. עבור הרזיה, לשמור על עומס הקלוריות שלך בין 200 ל 400 עבור חטיף שלך.