איך לשמור על התותבות התחתונות שלי ללא דבק

במשך הזמן, אובדן עצם ושינויים ברקמת חניכיים יכול לגרום תותבות להיות משוחרר לא מתאים. תותבות לא יציב לעיתים קרובות להפריע ליכולת לדבר ולאכול ללא מבוכה, והם יכולים מלכודת מזון, גרימת נזק לעצם הבסיסית. אם אתה נאבק עם תותבת כי אינו מתאים כראוי ורוצים חלופה דבקים מבולגן, שתלים הנתמכים השתל עשוי להיות אפשרות טובה בשבילך.

שתלים נתמכים התחתון תותבות

שתל הנתמך על ידי השתל, המכונה גם overdenture, כרוך בניתוח 2 ברגים מתכת – שתלים – לתוך הלסת. ב 2 עד 6 חודשים, שתלים יש ריפא ו התמזגו עצם הלסת שלך. רופא השיניים שלך יעשה תותבת שנועדה להצמיד את החזה. בגלל overdenture מוחזק היטב במקום, תוכל ללעוס ולדבר בדרך כלל. בנוסף, תותב שתל נתמך יסייע לשמור על העצם בלסת שלך.

שיקולים אחרים

כל תותבות צריך לקחת מדי יום לניקוי. עם overdenture, אתה צריך לנקות סביב גופי השתל כל יום כדי לשמור על העצם והרקמה מסטיק בריא להבטיח את אריכות ימים של השתל. פגישות שיניים רגילות לאפשר רופא השיניים שלך כדי לפקח על הרקמה סביב שתלים שלך. בעוד שתלים תותבות נתמכות יש יתרונות רבים על פני תותבות קונבנציונליים, הם עולים הרבה יותר, ועישון יכול להפריע ריפוי לטווח ארוך הבריאות של השתל. לא כולם מועמד טוב לשתלים דנטליים, אז לדבר עם רופא השיניים שלך על האפשרויות שלך. מלבד overdenture, יש עוד מעט כי ניתן להציע מלבד ביצוע התאמות תותבת הנוכחית שלך כך שזה יתאים יותר או קבלת תותבת חדשה.