איך לרפא עור קרוע על האצבעות

יותר מכל חלק אחר בגוף, אצבעות לקחת את עיקר הפעילות היומיומית. האצבעות הארוכות ביותר על כל יד נמצאות בסיכון הגבוה ביותר לפציעה, אך כל קצות האצבעות מכילות קצות עצבים רגישים שיכולים לגרום לקרע או לכאב. אם יש לך עור קרוע מפציעה או מתוך hangnail, תרגול טוב טיפול הפצע יעזור את קצות האצבעות להחלים במהירות.

קרעים מתמונות

לשטוף את העור קרוע במים חמים וסבון. באמצעות מספריים מניקור, לקצץ קשה, עור מחוספס ליד לציפורן כך שהוא לא יתפוס על חפצים ולהמשיך את הדמעה. אין לקצץ עור רך, כמו זה יחמיר את הדמעה ולהיות כואב.

עור קרוע

למרוח לחות על הידיים לאורך כל היום, או לאחר שטיפת ידיים, כדי לשחזר לחות לציפורניים ואת העור הסובב. השתמש קרם לחות לא מבושם, כמו אלכוהול בושם ימשיך לייבש את cuticles להחמיר את הדמעות.

קובץ הציפורניים כדי לשמור אותם קצר ואפילו. ציפורניים משוננות, מפושקות, יכולות להוביל להתפתחות נוספת של ציפורניים. שמור את האזור מתחת לציפורניים נקי, באמצעות מברשת ציפורניים עם כמות קטנה של סבון ומים מדי יום. המברשת גם יכולה להסיר פסולת סביב hangnail שעלולה לגרום לזיהום.

החל שמן לציפורן בלילה, ממש לפני השינה. מניחים טיפה אחת של שמן על כל מסמר המיטה, שם לציפורן פוגש את הציפורן. בעדינות לעסות את השמן לתוך הציפורן סביב לציפורן. מניחים כפפות כותנה דקות על הידיים כדי לשמור על השמן במקום לטיפול עמוק יותר לציפורן.

לא לנשוך, ללעוס או לבחור על העור קרוע. זה יכול לסבך את hangnail ידי הצגת חיידקים מהפה לתוך אזורים פתוחים של העור. נסה ללעוס חתיכת מסטיק, שמירה על הציפורניים שלך גזוז או אפילו לכסות את hangnail עם תחבושת אם הפיתוי ללעוס הוא גדול מדי.

יש להפעיל לחץ על קרע העור באמצעות מטלית נקייה ויבשה. החזק את הלחץ למשך 10 דקות או עד שהדימום ייפסק.

לשטוף את האצבע עם עור קרוע עם סבון במשך חמש דקות תחת מים חמים, זורמים. מייבשים היטב את האזור על מטלית נקייה ויבשה.

מרחים סרט דק של משחה אנטיבקטריאלית על העור הקרוע, ומכסים אותו עם תחבושת דבק נקי. חזור על שלב 2 ו 3 מדי יום עד העור קרוע הוא נרפא.

בדוק עם רופא כדי להבטיח את החיסונים, כגון טטנוס, מעודכנים. חיסונים טטנוס בדרך כלל תקפים עד 10 שנים. התקשר לרופא עם כל חששות לגבי עומק או חומרת הדמעה.