איך לעשות חבל קפיצה משלך

קפיצה בחבל היא פעילות גופנית קרדיווסקולארית נמרצת ויעילה. ספורטאים רבים לקפוץ חבל כמו חימום או כחלק שגרת האימון שלהם. קפיצה חבל ניתן לעשות כמעט בכל מקום. בנוסף, הוא יכול לשרוף מעל 600 קלוריות לשעה. אתה יכול לעשות חבל קפיצה שלך, כך שתוכל להתאים אישית את אורך, משקל וחומרים. חבל קפיצה תוצרת בית גם לחסוך לך כסף על חנות קנה אחד.

בחר מתוך חבלים עשויים פלסטיק, עור או ניילון. אתה יכול לקנות את רוב אלה בחנות חומרה. חבלים עור נוטים להתנדנד מהר יותר, אבל הם יכולים גם עוקץ אם אתה בטעות להכות את עצמך. בחר חומר נוח לך.

להחליט אם אתה רוצה חרוזים המכסים את החבל שלך. הוספת פלסטיק, מלבני חרוזים מוסיף משקל החבל שלך, מה שהופך אותו קל יותר התנופה. זה גם עושה רעש בכל פעם שהוא פוגע בקרקע, אשר יכול לעשות את זה קל יותר לספור. אתה יכול לקנות חרוזים בחנות מלאכה.

מדוד את אורך החבל. כלל אצבע טוב הוא חבל קפיצה להיות כפול זמן המרחק בין הרגליים לבית השחי שלך. לעמוד על מרכז החבל עם שתי הרגליים ולמשוך כל צד עד בתי השחי שלך. חותכים את החבל מכל צד.

מחרוזת את החרוזים על החבל, אם החלטתם להשתמש בהם.

מוסיפים ידית פלסטיק לכל קצה של חבל קפיצה. אתה יכול לקנות ידיות בחנויות מלאכה, או שאתה יכול לחתוך חתיכת 4 עד 5 אינץ ‘של צינור 1/2-inch PVC. אתה יכול גם לקנות משקולות משוקלל מחנות מוצרי ספורט, אשר יהפכו את החבל מרגיש כבד יותר, כך שאתה מקבל אימון מאתגר יותר עבור הגוף העליון שלך. אבטח כל קצה עם קשר חזק.

בדוק את חבל קפיצה. זה צריך להרגיש נוח וקל לזוז. אם אתה שומר על מעידה על זה, זה עשוי להיות ארוך מדי. אתה יכול בקלות להתאים את אורך על ידי untying את הקשר וקיצור החבל.