איך לספר למישהו שיש להם ריח גוף

כמו רוב האנשים, ייתכן שתתקשה להתקרב לאדם עם ריח גוף התקפי. בין אם אכפת לך לפגוע ברגשות של אדם או פשוט לא נוח עם broaching את הנושא, ריח הגוף הוא נושא רגיש עבור אנשים רבים יש לטפל בעדינות. המטרה היא לא להביך את הפרט, אלא כדי להדגיש את הבעיה ולהציע הצעות שיבטלו היגיינה אישית לא הולמת.

כתובת הפרט פנים אל פנים, בטלפון או בדוא”ל. אם הפרט עשוי להיות נבוך, לפעמים עדיף לדבר איתו דרך בינוני ולא אדם. בעוד מדבר פנים אל פנים מספק הזדמנות מיד לנחם את הפרט, זה עלול לגרום לו להרגיש לא נוח, כי הוא עשוי להיות מודעים הריח שלו ואת השפעתה עליך. אם אתה מתקשר באמצעות דואר אלקטרוני, אתה יכול לעשות קצת מעקב מעקב ומנחם פנים אל פנים.

לדון במצב הפרטי. אם תבחר לטפל בבעיה עם אדם פרטי, שוחח עם האדם במיקום שקט, הרחק מאנשים אחרים. אם אפשר, לנסות למצוא מיקום שבו אין חלונות עבור אחרים כדי לצפות החליפין – כגון חברים או עמיתים. צור מקום בטוח שבו תוכל לטפל בבעיה בגלוי.

הימנע מהנחות על ההיגיינה האישית שלה. זה יכול להיות כי הפרט הוא בעל בעיות פיננסיות, או הוא overburdened על ידי חובות אחרות ויש לו נסוג על קיצוץ מקלחות כדי לחסוך זמן. הפרט יכול גם לסבול ממצב רפואי שעושה את הריח גרוע יותר ולא יודע איך לטפל בו.

להיות ישיר. אתה רוצה להיות נחמד, אבל אתה גם רוצה לבטא את החששות שלך בבירור ככל האפשר כדי למנוע דיונים מתמשכים בנושא זה. אל חצאית סביב ביצוע הערות ברורות, ישירה. מצא את הדרך המתאימה ביותר, מתחשבת המדינה הצבע שלך תוך שמירה על בהירות.

עזרה להציע. פעמים רבות יותר מאשר לא הפרט לא צריך את זה – אם כי אתה לא צריך לסמוך על התגובה כי כאשר אתה מציע סיוע – אבל הידיעה כי מישהו יש לו ומוכן לעזור יעזור לו להרגיש נתמך כמו שהוא נאבק עם תיקון בעיות הריח שלו.