איך למרר בשר בקר

בשר מבושל מאפשר לטעם לעטר את המשטח באופן שווה, ובישולו בתוך סיר קרוק הופך את הבשר למכרז ועסיסי. יחד, שיטות אלה מאפשרים שימוש חתכים זולים של בשר עם תוצאות טעימות. בניגוד לאמונה הרווחת, המרינדות אינן הופכות את הבשר למכרז יותר, אבל הן מוסיפות טעם, על פי אנדריאס ויסטאד מ”וושינגטון פוסט “. זה לא הכרחי כדי להשרות בשר בקר במשך זמן רב, אבל מרינדה ובישול עם אותם טעמים תביא צלחת טעימה.

בחר חתיכת בשר. לדברי כריסטופר קימבל של “מאוייר של קוק,” צלי זול מן צ ‘אק, עגול או סינטה הם הטובים ביותר כאשר מבושל בטמפרטורות נמוכות, מה שהופך אותם אידיאלי לשימוש בתנור איטי. הוא ממליץ על צלי להב מתוך צ ‘אק או הכתף של הפרה על המרקם הטוב ביותר ואת הטעם. ודא את הבשר יתאים לתוך קרוק- Pot, או שלמים או לחתוך לשניים או שלושה חלקים גדולים.

הכינו מרינדה על ידי ערבוב שמן וחומצה כמו חומץ. התבלינים יתמוססו בשמן וחומץ, והנוזל מסייע להם באופן שווה את הבשר. בירה או יין יכולים לשמש במקום חומץ, אשר עשוי להפחית את נוכחותם של תרכובות גורמות סרטן בבשר מטוגן או בגריל, על פי מחקר באוניברסיטת Universidade לעשות פורטו בפורטוגל.

מוסיפים את התבלינים לבחירה למרינדה. לקבלת צלחת מקסיקנית, כוללים שיני שום כתושות, אבקת צ’ילי ופלפל קאיין או פתיתי פלפלים כתושים. לארוחה בהשראת אסיה, נסה אבקת חמישה תבלינים, ג’ינג’ר, שום ורוטב סויה. כלול מלח במרינדה כלשהי, כפי שהוא ייספג על ידי בשר יותר תבלינים אחרים במהלך תהליך ההטמעה ולהביא טעם עמוק יותר לתוך הצלי.

מניחים את הצלי בשקית ניילון גדולה. יוצקים את המרינדה מעליה. שים את התיק הסגור במקרר בן לילה. החל ממרינדה בלילה הקודם מקל על הצליית בסיר איטי הדבר הראשון בבוקר לארוחת ערב בערב.

מוציאים את הקלייה מהמרינדה ומעבירים אותה לתנור האיטי. מחק את המרינדה. מוסיפים ירקות קצוצים לבחירה ל- Crock-Pot. כלול שום כתוש נוסף בצל גדול פרוס. מפזרים עוד תבלינים על הבשר, ושופכים 1 בשר בקר, יין אדום, מים או שילוב של אלה מעל בשר.

מבשלים את הבשר על אש נמוכה במשך 11 עד 12 שעות או על אש גבוהה במשך חמש עד שש שעות. זמן הבישול ישתנה בהתאם לגודל הצלי ומאכל האיטי.

קרסו את הבשר כדי לשרת על כריכים או טאקו, או להוסיף ירקות קצוצים שעועית לעשות צ ‘ילי או תבשיל.