איך למצוא קרוב משפחה מאומץ

אולי יש לך אח ביולוגי, אחיינית, אחיינית או נכד שנמאס לו לאימוץ. ייתכן שאתה שוקל לחפש את המשפחה שלך מאומץ אבל הם לא בטוח היכן להתחיל. חיפוש יכול להיות מאתגר, אבל עם קצת תכנון וחריצות, אפשר למצוא קרוב משפחה מאומץ. חיפוש עצמי מעניק לך שליטה על המאמץ ובוודאי יהיה פחות יקר מאשר שכירת מקור חיצוני כדי לסייע באיתור קרוב המשפחה שלך אימצה.

עתירה לבית המשפט במדינה שבה האימוץ התקיים, ולבקש להסתכל בתיק התיק. שופט יחליט אם למסור את בקשתך.

שקול לעבוד עם מתווך סודי (CI) בחיפוש אחר קרוב משפחה מאומץ. סוכנות אימוץ או בתי המשפט עשויים להמליץ ​​CI, אשר יכול להיות גם עובד מדינה או מתנדב מאומנים. CI יוזם קשר שאושר על ידי בית המשפט עם הצד השני. דמי נדרש בדרך כלל מראש והוא nonrefundable, ללא תלות בתוצאות החיפוש.

לשכור יועץ חיפוש עצמאי (ISC). אתה משלם כלום, אלא אם כן את בן המשפחה שאתה מחפש נמצא. על פי ISCSearch.com, ISC מוסמך יש את המגעים ואת האמצעים כדי לאתר אנשים בצורה יעילה. אפשרות נוספת היא לשכור חוקר פרטי (PI). PIS הם בדרך כלל פחות יקר מאשר ISCs, אבל הם מאומנים רק לעתים רחוקות לבצע חיפושים אימוץ.

הרשמה עם שירות איחוד. ה- SoundRunner International Regunion Registry (ISRR) מקבל רשומות של אחים וקרובי לידה אחרים. לאחר שהמידע שלך הוזן לתוך מסד הנתונים, המחשב ISRR יחפש התאמה. אם אחד יצוץ, גם אתה וגם קרוב משפחה מאומצת יקבלו הודעה. ההרשמה ל- ISRR היא ללא תשלום.

חפש באינטרנט עבור אתרים שעשויים לסייע לך להתחבר עם בן משפחה מאומץ. לדוגמה, נכון לשנת 2010, לפייסבוק יש דף המטפח מפגשים הקשורים לאימוץ.