איך לטגן pierogies לטגן

פרגיות, כופתאות פולניות בדרך כלל מלאות תפוחי אדמה שמנת, ניתן מבושל, אפוי או מאודה, אבל מחבת טיגון עושה את הפסטה החיצוני פריך כך זה בניגוד טוב עם מילוי שמנת. את מילוי תפוחי אדמה מלווה לעתים קרובות עם מרכיבים אחרים, כגון גבינה, בצל או כרוב כבוש מסורתי. ישנן דרכים בלתי מוגבלות כמעט כדי לשרת pignies מטוגן, אם מעוטרים בצל צלוי ופטריות, או מוגש עם שמנת חמוצה או רוטב טבילה מרינדה בצד. תהליך ביצוע pierogi דומה להכנת רביולי או כופתאות סיניות, אבל אתה יכול לחסוך זמן על ידי רכישת pierogies קפואים במקפיא של המכולת שלך.

הסר פיררוג קפוא מן האריזה שלהם למקם אותם בקערה עם מים חמים במשך כ 3 דקות, או עד להפשיר. פסטה החיצוני צריך להתרכך השמנה מעט. מסננים את המים ואת כתם pierogies עם מגבות נייר לייבש את פני השטח. קצר להשרות במים חמים מחקה pierogies תוצרת בית, אשר מבושלים במים ספוג יבש לפני טיגון, אפייה או מהביל.

מניחים את תחתית המחבת עם שמן בישול בעל נקודת עישון גבוהה, כגון שמן זית או שמן קוקוס, שניהם נחשבים לשומנים בריאים. אתה לא צריך יותר מ 3 או 4 כפות שמן, בהתאם לגודל המחבת, כמו שמן לא צריך להיות עמוק יותר מאשר את עובי שפת הפסטה סביב pierogies.

מחממים את השמן על חום בינוני גבוה. השמן מוכן לבישול כאשר טיפה של מים רוחשת ומתנדפת במהירות.

מניחים את pierogies במחבת בשכבה אחת עם רווח קטן בין כל חתיכה. אם pierogies יש צד שטוח, להגדיר אותם במחבת עם הצד השטוח למטה.

מטגנים את pierogies במשך כ 4 דקות על הצד הראשון או עד זהוב חום פריך. הפוך את pierogies ומטגנים את הצד השני עוד 2 עד 3 דקות, או עד חדה.

מסננים את pierogies על צלחת מרופדת מגבות נייר לספוג את השמן עודף. מגישים מיד.