איך להפוך את הריסים שלך נראה יותר & מלא

אנשים עם ריסים קלילים ודלילים לפעמים לא אוהבים איך העיניים שלהם לא להתבלט. למרבה המזל, אתה לא צריך גנטיקה יש ריסים ארוכים, כהים יותר. עם כמה טכניקות להכנת ריסים ולהחיל איפור עיניים, אתה יכול לחקות את המראה של שטיח אדום הקבועים כמו ברוק שילדס, ביונסה אן הת ‘אוויי. אנשים המבקשים תיקונים לטווח ארוך עבור ריסים קצרים יש מעל לדלפק ואפשרויות מרשם הם יכולים לדון עם מקצוען רפואי.

תנאי הריסים שלך לילה. השתמש במברשת מסקרה נקייה כדי להחיל שמן שקדים או שמן זית כתית מעולה על הריסים שלך.

סלסל את הריסים שלך. יינג צ’ו, מנהל יופי לשעבר במגזין “שבע עשרה”, מתאר את התהליך. מהדק את הריסים קרוב ככל האפשר לשורשים מבלי לצבוט את העור. החזק את הריסים למשך שתי שניות. לשחרר בעדינות, נזהר לא לשלוף את כל הריסים, ולהזיז את סלסול באמצע הדרך שלך ריסים לעבר הקצות. הצמד והחזק למשך שתי שניות ושחרר בעדינות.

הכן את הריסים שלך. במאמר של “המגזין אופרה”, איפור ניו יורק איפור המאפרת ליסה גרנר המליץ ​​החלת פריימר על הריסים שלך, במיוחד אם יש לך ריסים דקות. פריימר לא רק מעיל את הרצועה, מה שהופך אותו נראה סמיך יותר, אבל זה גם התנאים אותו.

מרחי מסקרה מקומנת ומפחיתה. מומחי היופי במגזין “קוסמופוליטן” ממליצים לעבוד מהעין החיצונית פנימה. החזיק את שרביט המסקרה בבסיס הריסים שלך. לנער את שרביט בעדינות מצד לצד, ולאחר מכן מברשת כלפי מעלה לקצות הריסים שלך.

נוצה את הקצוות של הריסים שלך. השתמש מסרק ריסים כדי להבריש את הקצוות של הריסים שלך, מה שהופך אותם מופיעים מלא. לאחר מסקרה מתייבש, אתה יכול להוסיף עוד מעיל נוצה את העצות שוב.