איך להיפטר שעווה

אנשים רבים חושבים שעוות היד היא לא סניטריים, אבל באופן מפתיע, האוזניים שלך יהיה אפילו מלוכלך בלי זה. שעוות האוזניים אוספת לכלוך, שמנים ותאי עור מתים כשהם עושים את דרכם בתעלת האוזן. בקצה התעלה, השעווה הופכת יבש וקשה, ואז נופל מהאוזן לבדה. אם יש לך יותר מדי שעווה, אם כי, ייתכן שתרצה להסיר אותו לפני שהוא מצטבר. בניגוד לאמונה הרווחת, מטלית צמר גפן לא עוזרת. למעשה, זה עלול לדחוף דונג בחזרה לתוך תעלת האוזן. הסר עודף אוזניים בבטחה כדי למנוע פגיעה באוזניים עדינות שלך.

משרים כדור צמר גפן עם פתרון נגד אוזן מעל הדלפק. או להשתמש בשמן לתינוק, מי חמצן, תמיסת מלח או שמן מינרלי. השתמש מוצרים מבוססי מים כדי לשבור שעוות אלוהות מבוססות שמן כדי לרכך את השעווה אז זה מחליק החוצה בקלות.

להטות את הראש לצד אחד כך הפתיחה של האוזן שלך פונה כלפי מעלה, ואז להחזיק את הכדור כותנה מעל תעלת האוזן שלך. לא לדחוף את הכדור כותנה לתוך התעלה. החזק את הראש בתנוחה זו למשך דקה. זה מאפשר לנוזל לטפטף לתוך תעלת האוזן שלך ולשחרר או לפרק את השעווה.

הטה את הראש לצד השני כדי לאפשר לשעווה לנקז החוצה. השתמש בד או רקמות כדי לאסוף את הנוזל שעווה כפי שהוא יוצא.

אם האוזניים שלך עדיין מרגיש סתום, למלא מזרק נורה עם מים להשפריץ כמה מים לתוך תעלת האוזן כדי לעזור להסיר כל שעווה שנותרה.

חזור על תהליך זה עבור האוזן האחרת, במידת הצורך.