איך אני יכול להקטין את הגודל של ידיות האהבה שלי בתוך פרק זמן קצר?

אהבה מטפל – אלה פיקדונות של שומן על הצדדים של המותניים – יכול להיות אתגר להיפטר. בעוד תרגילים כי העבודה השרירים סביב האזור יהיה לבנות שריר, הם לא למקד את השומן שם במיוחד. הדרך היחידה להיפטר אהבה מטפל היא באמצעות תוכנית הכוללת הרזיה. כמה מהר האהבה שלך מטפל נעלמת ברגע שאתה מאבד משקל תלוי הרבה על גנטיקה וצורת הגוף. התייעץ עם הרופא שלך לפני שתתחיל כל ירידה במשקל או משטר תרגיל.

הרעיון שאתה יכול לעבוד באזורים מסוימים של הגוף כדי להפחית שומן יש ידוע בשם “הפחתת נקודה”. אם אתה עושה situps, למשל, הקלוריות שאתה לשרוף יתרום לירידה במשקל, אבל הירידה במשקל יהיה להתפשט באופן שווה בכל הגוף, על פי המועצה האמריקנית לתרגיל. עם זאת, תרגילים כי העבודה obliques, השרירים תחת ידיות אהבה, ואת abdominals יהיה שריר הטון לעזור להרים את ידיות אהבה למעלה, אז לא להימנע מהם.

כדי לאבד 1 lb של שומן, אתה צריך לשרוף 3,500 קלוריות יותר ממה שאתה לצרוך. שיעור מומלץ לאבד שומן הוא 1 עד 2 lb. בשבוע. דרך טובה להתחיל את תהליך הירידה במשקל היא על ידי הפלת 500 קלוריות ביום. אם אתם צורכים כמו קלוריות רבות ככל שאתה מוציא על בסיס יומי, זה תיצור גירעון קלורי של 3,500 קלוריות בשבוע – 1 lb. הפסד, עוד לפני המימוש. לשרוף את שאר הקלוריות עם תרגיל. עקוב אחר הקלוריות שלך ביומן כדי לעזור לך להישאר ממוקד.

כדי לרדת במשקל, המועצה האמריקאית על פעילות גופנית ממליצה לעשות 45 או יותר דקות של אירובי, חמישה עד שישה ימים בשבוע. התרגיל צריך להיות מספיק כי זה גורם ללב שלך להכות מהר יותר גורם לך להזיע. התחל לאט אם אתה רק מתחיל תוכנית התרגיל. הליכה של 20 עד 30 דקות ביום בהדרגה לבנות את הדרך שלך עד פעילות נמרצת יותר. ריצה, ריצה ורכיבה על אופניים הם צורות קלאסיות של פעילות גופנית לב וכלי דם, אבל כל דבר שעובד הלב והריאות יספיק. שינוי השגרה שלך יכול לעזור למנוע שעמום ושחיקה.

בניית שרירים באמצעות הרמת משקולות או עושה צורה כלשהי של אימון התנגדות יכול לעזור לבנות שריר רזה יקר. ככל שיש לך יותר שרירים, כך גבוה חילוף החומרים שלך יהיה יותר קלוריות תוכלו לשרוף, גם כאשר במנוחה. האם צורה כלשהי של אימון כוח לפחות פעמיים בשבוע בימים שאינם רצופים. עבודה כל קבוצת שרירים גדולה, תוך התמקדות הבטן. התחל על ידי קבוצה אחת של כל התרגיל במשך 8-12 חזרות. כאשר אתה חזק יותר, אתה יכול להגדיל את מספר קבוצות ומשקל או התנגדות. Crunches, היפ לחמניות, situps ו תלוי ברך קופצים כל תרגילים יעילים עבור abdominals ו obliques. אתה תמיד צריך לעשות צורה כלשהי של תרגיל עבור הגב בעת עבודה על הבטן, כדי ליצור איזון, על פי מומחה כושר פיזי סטיו סמית ‘.

אכילה בריאה דיאטה יסייע לשמור על קלוריות נמוך ייתן הגוף שלך את החומרים המזינים הדרושים הוא צריך לתפקד. משרד החקלאות האמריקני ממליץ על אכילה של בשר רזה, דגים, עופות, אגוזים וביצים לחלבון יקר. פירות וירקות טריים יחד עם דגנים מלאים ומוצרי חלב דלי שומן מומלץ גם. הימנעו מאכילת מזונות רבים מדי במלח נוסף ובסוכר, שומנים, שומני טראנס וכולסטרול. לפקח על בקרת חלק ולמנוע לאכול ארוחות גדולות. השאירו 2 עד 4 שעות בין הארוחות כדי לשמור על חילוף החומרים שלך מוסדר לסייע לעיכול תקין.

התייעץ עם הרופא לפני תחילת כל פעילות גופנית או ירידה במשקל התוכנית. רופא יכול לרשום לך דיאטה דלת קלוריות נמוכה אם אתה שמן מאד או עודף משקל. הדרך הטובה ביותר לרדת במשקל ולשמור אותו היא על ידי יצירת הרגלים בריאים של אכילה ופעילות גופנית. בין אם אתה מאבד את ידיות האהבה שלך יהיה תלוי איך הגוף שלך מאחסן משקל. אם אתה מוצא כי פעילות גופנית ותזונה לא מספיק צמצום ידיות האהבה שלך, לדון עם אחרים אפשרויות אופציה.

הפחתת ספוט

קלוריות

סיבולת לב ריאה

אימון כח

דִיאֵטָה

שיקולים